Wszystkie usługi (zakwaterowanie, wyżywienie, opieka medyczna,  zabiegi, basen) są w jednym obiekcie Sanatorium Uzdrowiskowym Rolnik, który zlokalizowany jest w strefie "A" ochrony uzdrowiskowej  na terenie Parku Zdrojowego w Nałęczowie.

INFORMACJE COVID-19

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów  z dnia 21 grudnia 2020r. (Dz.U.poz.2316 ze zm.) w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Sanatorium Uzdrowiskowe Rolnik zawiesza czasowo działalność w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego do odwołania. Natomiast  działalność polegająca na organizowaniu turnusów rehabilitacyjnych  zgodnie z w/w rozporządzeniem zostaje zawieszona do 31.01.2021r.
 
W związku z rozwojem epidemii w całej Polsce, Sanatorium Uzdrowiskowe Rolnik w Nałęczowie przeprowadza wszystkie procedury zgodnie z obowiązującym prawem i pod nadzorem Sanepidu. Ze strony Sanatorium są Państwo bezpieczni.
Apelujemy do wszystkich Kuracjuszy o odpowiedzialne zachowanie w czasie trwającej epidemii.
   Wszystkie osoby przebywające na terenie sanatorium zobowiązane są do dezynfekowania rąk, poruszania się w maseczkach lub przyłbicach oraz z zachowywaniem dystansu społecznego.
Pacjenci powinni posiadać odpowiedni zapas ww maseczek na czas kuracji.
Wszystkim Państwu życzymy DOBREGO ZDROWIA  oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2021 Roku.
Dyrekcja SUR.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Oferta

Basen

Leczenie

Informacja dla Gości pełnopłatnych - ilość zabiegów

Pacjenci pełnopłatni, korzystający z pełnego zakresu świadczeń, otrzymują 4 zabiegi (3+gimnastyka grupowa) w dni zabiegowe oraz wstęp na basen z hydromasażami (pływanie lub hydromasaż) w określonych godzinach, zgodnie ze zleceniem lekarskim.

Cenniki i terminy

Zabiegi

o Nałęczowie