Ważne

W związku z wejściem w życie przepisów rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r.w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz.U.2020 poz.491), na podstawie § 6 ust.1 pkt 3,  Sanatorium Uzdrowiskowe Rolnik w Nałęczowie wprowadza czasowe ograniczenie działalności, w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, o której mowa w art. 2 pkt 1 ustawy z dnia 28 lipca 2005 r. o lecznictwie uzdrowiskowym, uzdrowiskach i obszarach ochrony uzdrowiskowej oraz o gminach uzdrowiskowych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1056, z 2019 r. poz. 1815 oraz z 2020 r. poz. 284) polegające na nieudzielaniu pacjentom świadczeń opieki zdrowotnej do odwołania.

 
 Wobec powyższego rezerwacje Gości pełnopłatnych zostaną przeniesione na nowo uzgodnione z Państwem terminy.
Kontakt z recepcją codziennie w godz.7-19 tel. 81 5014751 lub rezerwacje@sanatoriumrolnik.pl
 
Jesteśmy w gotowości aby jak najszybciej móc świadczyć dla Państwa nasze usługi.
 
Czekamy cierpliwie na odwołanie stanu epidemii.
Zostańcie teraz w domu.
W związku z zapowiedzią Ministra Zdrowia o uruchamianiu uzdrowisk od 15 czerwca br. uprzejmie informujemy,
że czekamy na szczegółowe wytyczne i zalecenia.
Poinformujemy Państwa o dodatkowych niezbędnych wymaganiach do rozpoczęcia kuracji, jak tylko będą gotowe odpowiednie przepisy i procedury.
Wszystkie usługi (zakwaterowanie, wyżywienie, opieka medyczna,  zabiegi, basen) są w jednym obiekcie Sanatorium Uzdrowiskowym Rolnik, który zlokalizowany jest w strefie "A" ochrony uzdrowiskowej  na terenie Parku Zdrojowego w Nałęczowie.

Pakiet świadczeń medycznych przysługujący pacjentom pełnopłatnym:

  • wstępna porada lekarska do 24 godzin od czasu przyjazdu pacjenta, podczas której ma miejsce wywiad chorobowy, badanie lekarskie, ustalenie farmakoterapii i zlecenie zabiegów rehabilitacyjnych, zlecenie niezbędnej diagnostyki,
  • zabiegi rehabilitacyjne z zakresu kinezyterapii, hydroterapii, balneoterapii, fizykoterapii w liczbie 4 na dobę (3+gimnastyka grupowa) w każdy dzień tygodnia z wyjątkiem niedzieli i świąt. Ze względu na stan zdrowia pacjent może być obciążony mniejszą liczbą zabiegów rehabilitacyjnych. Zabiegi ponadlimitowe ( ponad 4 na dobę) są dodatkowo płatne , zlecane tylko po wyrażeniu zgody przez pacjenta,
  • wstęp na basen z hydromasażami (pływanie lub hydromasaż, w określonych godzinach), zlecone przez lekarza
  • niezbędne badania laboratoryjne ,zlecone przez lekarza,
  • codzienna kontrola ciśnienia tętniczego i w miarę potrzeb częściej,
  • doraźne porady lekarskie w miarę potrzeb,
  • końcowe badanie lekarskie pod koniec pobytu,
  • opieka lekarsko-pielęgniarska.


W ramach pobytów pełnopłatnych z rozszerzonym pakietem zabiegów z zakresu odnowy biologicznej proponujemy podstawowy pakiet usług, poszerzony o dodatkowe zabiegi (odpłatne) z zakresu odnowy biologicznej.

Cenniki i terminy

Zabiegi

o Nałęczowie